HAF / HRA & FANTAZIE

14_07_21_haf-titulek-web_01_01-3.jpg

HAF / HRA & FANTAZIE
 

založeno v září 1990 jako úplně první rodinné centrum u nás pro děti, rodiče, mladé i dospělé duševně čilé bez rozdílu věku. Prostor, kde mohou rozvíjet svou fantazii...

Skupina nadšených umělců, které oslovila varhanice Hana Francová, vytvořila kreativní studio s uměleckým programem pro radost a zábavu všem příchozím. Mezi zakládající umělce patřili herečka Eva Holubová, Jaroslava Pokorná, Bára Štěpánová, Zuzana a Vítek Bruknerovi (Buchty a loutky), zpěvák, textař a kytarista Petr Kalandra, malířka Markéta Jírová. Velmi důležitým zakládajícím členem byl Luboš Rychvalský, prezident Společnosti za veselejší současnost.
Naše kurzy a kroužky stále vedou kvalitní, zkušení pedagogové, kteří jsou zároveň aktivními umělci.
Hrátky pro nejmenší svěřujeme kvalitním a zkušeným pedagožkám.

HaFstudio dnes nabízí  hernu pro rodiče s dětmi, kde je k dispozici internet a pravidelně zároveň probíhají výtvarné workshopy pro děti. Programy pro rodiče i děti, jednorázové akce pro celé rodiny.
HaFík školku pro děti od 2 let. Zpívánky a Tanyny pro maminky s dětmi od 8 měsíců do 3 let, angličtinu s hlídáním dětí pro maminky.. Hudební, výtvarné hrátky, slovohrátky, hravou angličtinu pro děti od 2 do 6 let. Náplň i nabídku doplňujeme a přizpůsobujeme dle zájmů návštěvníků - převážně maminek na mateřské a rodičovské dovolené. S maminkami též navazujeme spolupráci, vzájemné výpomoce. Pokud máte zájem, kontaktujte nás.
Pro školní děti herectví, dětské divadlo, multimediální ateliér, výtvarné dílny, výuku hudby, SkautArt.
Víkendové tvořivé workshopy, příměstské tábory.
Pro mládež a dospělé výuku hudby, sborový zpěv, kurzy kresby, malby, herectví.
Festivaly, soutěže, výstavy, akce, dětské divadlo.

Jsme nezisková organizace, dlouhodobě ověřená. Odvádíme svou práci profesionálně a kvalitně. Předností je rodinné prostředí s přátelským přístupem ke všem návštěvníkům. Vkusně zařízený, příjemný prostor v centru města,
v ideálním dosahu MHD, jistě oceníte. Věříme, že se k nám budete rádi vracet. Přijďte, vyzkoušejte, jsme si jisti, že si nás oblíbíte!

« Zpět