MgA. Hana Francová

Ochotnické divadlo seniorů 55+,  Kapela seniorů, Klavír, vedení HaFstudia
FHaFstduioAlanPajer037.jpg


Vystudovala Konzervatoř v Praze - obor varhany, ve studiích pokračovala na pražské AMU. Postgraduálně ještě studovala obor cembalo tamtéž.

Již při studiích vystupovala koncertně. Na koncertech, které měla nejen po celé naší republice, ale i v zahraničí (Německo, Holandsko, Kuba...), spolupracovala s řadou významných osobností (Ivan Kusnjer, Štefan Margita, Anna Vršínská, Jana Lewitová - zpěv, Miroslav Kejmar, Zdeněk Šedivý - trubka, Ivan Straus, Jaroslav Svěcený - housle, Daniela Tarabová - Čechová - flétna, Colegium flauto dolce pod vedením Jiřího Kotouče...)

Společně s umělci jiných žánrů pracovala na zajímavých projektech (např. s jazzovou zpěvačkou Janou Koubkovou), v komponovaných pořadech účinkovala i s významnými osobnostmi, jako např. s Radovanem Lukavským, Františkem Nepilem, Evou Jakoubkovou, Janem Kotvou....

Natočila dlouhou řadu skladeb pro Český rozhlas, Českou televizi, film.

V roce 1990 založila První umělecké a rodinné centrum pro děti i dospělé v Praze - HAFSTUDIO. 

 

Mgr. Monika Höppner

Herectví

Monacepecjpg.jpg

Herečka, moderátorka, novinářka, běžkyně
Vystudovala DIFA JAMU - obor činoherní herectví. Hrála např. v Národním divadle v Brně, Divadle v 7 a půl v Brně (Lotty v deseti pokojích), nebo v Činoherním klubu v Praze (Marie ve Vojckovi, Arsinoe v Misantropovi)…
Kromě herectví a moderování se věnuje žurnalistice (rozhovory, kultura, Malostranské, Staroměstské a Novoměstské noviny), píše - cokoliv, ráda poslouchá příběhy druhých, povídá si s lidmi.
Dlouhodobě se věnuje divadelní práci s dětmi, která ji obohacuje. Je šťastná jak blecha, když si její divadelní svěřenci divadlo zamilují.
Spoluzaložila Pražský pěvecký festival. Běhá, třeba i maratony, a u toho přemýšlí o životě, nebo blbostech, nebo o ničem. Ráda cestuje a kochá se.

Ezra Boksteffl

Herectví

FOTKA.jpg

 
Vystudoval SPŠST Praha v oboru Filmová a televizní tvorba, v současnosti studuje Grafickou a intermediální tvorbu na pedagogické fakultě UHK. Má pedagogickou praxi v doučování angličtiny pro děti na ZŠ a získal zkušenosti i jako asistent lektorky Moniky Höppner na divadelním kroužku v HAF studiu (2018-2020). V roce 2020 pracoval jako au pair v UK.
Mimo svou pedagogickou praxi se aktivně věnuje grafickému designu a fotografii, kde má na svém kontě řadu úspěšných projektů. Své zkušenosti využívá jako marketingový specialista v české vzdělávací firmě i jako freelancer.  Kromě vizuálních umění se věnuje hudební produkci a zpěvu, který studoval ve Škole moderního zpěvu pod vedením Kateřiny Jindrové-Zítkové. Herectví se věnuje ve volném čase, dříve s pomocí Moniky Höppner či na kurzech Švandova divadla.
 

 

 

Kytara, Elektrická kytara, Baskytara -  pro pokročilé

JiriChmela.png
Klasickou a jazzovou kytaru studoval od dětství na ZUŠ. Následně studoval na konzervatoři Jaroslava Ježka klasickou kytaru. Věnuje se ale i hře na elektrickou kytaru a baskytaru. V různých hudebních uskupeních (dua, tria, kapely) pěstuje rozličné  hudební žánry – funky, jazz, rock. Zkušenosti má i s muzikálem, hrou v  big bandu.  Kromě širokého žánrového záběru v interpretaci se věnuje i pedagogické činnosti.

Vít Maršálek

kytara, elektrická kytara, baskytara
[VitMarsalek%281%29.png]VitMarsalek.png

Působí jako kytarista, producent, aranžér, skladatel a studiový hráč. Studoval jazzovou kytaru na Konzervatoři Jaroslava Ježka, spolupracuje mimo jiné se zpěvákem Adrianem T. Bellem, textařem a scénáristou Markem Blažíčkem, studiem ALUNA a 3bees studio. Kromě strunných nástrojů hraje také na klávesové nástroje a soukromou pedagogickou činnost provozuje již čtvrtým rokem. Rád se věnuje literatuře, filmu a rukodělné kreativní činnosti.
 

David Coufal

klavír
DAVID-COUFAL_04.jpg

 

 je studentem Pražské konzervatoře, který pochází z Podbezdězí. Na klavír hraje jedenáct let a na varhany devět. Již sedmým rokem je varhaníkem v obcích Katusice, Kováň a příležitostně i v Bělé pod Bezdězem. V roce 2020 vyhrál soutěž Mladoboleslavsko hledá talent. 
Mimo hudbu se věnuje malbě a kresbě obrazů a psaním i čtením literatury.

 

Eliška Matoušová

zpěv, klavír, zobcová flétna