MgA. Hana Francová

Ochotnické divadlo seniorů 55+,  Kapela seniorů, Zpíváme lidovky, Klavír,
vedení HaFstudia
FHaFstduioAlanPajer037.jpg


Vystudovala Konzervatoř v Praze - obor varhany, ve studiích pokračovala na pražské AMU. Postgraduálně ještě studovala obor cembalo tamtéž.

Již při studiích vystupovala koncertně. Na koncertech, které měla nejen po celé naší republice, ale i v zahraničí (Německo, Holandsko, Kuba...), spolupracovala s řadou významných osobností (Ivan Kusnjer, Štefan Margita, Anna Vršínská, Jana Lewitová - zpěv, Miroslav Kejmar, Zdeněk Šedivý - trubka, Ivan Straus, Jaroslav Svěcený - housle, Daniela Tarabová - Čechová - flétna, Colegium flauto dolce pod vedením Jiřího Kotouče...)

Společně s umělci jiných žánrů pracovala na zajímavých projektech (např. s jazzovou zpěvačkou Janou Koubkovou), v komponovaných pořadech účinkovala i s významnými osobnostmi, jako např. s Radovanem Lukavským, Františkem Nepilem, Evou Jakoubkovou, Janem Kotvou....

Natočila dlouhou řadu skladeb pro Český rozhlas, Českou televizi, film.

V roce 1990 založila První umělecké a rodinné centrum pro děti i dospělé v Praze - HAFSTUDIO. 

 

Mgr. Monika Höppner

Herectví

Monacepecjpg.jpg

Herečka, moderátorka, novinářka, běžkyně
Vystudovala DIFA JAMU - obor činoherní herectví. Hrála např. v Národním divadle v Brně, Divadle v 7 a půl v Brně (Lotty v deseti pokojích), nebo v Činoherním klubu v Praze (Marie ve Vojckovi, Arsinoe v Misantropovi)…
Kromě herectví a moderování se věnuje žurnalistice (rozhovory, kultura, Malostranské, Staroměstské a Novoměstské noviny), píše - cokoliv, ráda poslouchá příběhy druhých, povídá si s lidmi.
Dlouhodobě se věnuje divadelní práci s dětmi, která ji obohacuje. Je šťastná jak blecha, když si její divadelní svěřenci divadlo zamilují.
Spoluzaložila Pražský pěvecký festival. Běhá, třeba i maratony, a u toho přemýšlí o životě, nebo blbostech, nebo o ničem. Ráda cestuje a kochá se.

Aneta Burgerová

Herectví
Aneta.jpeg

 Vystudovala Mezinárodní konzervatoř Praha v oboru herectví pod vedením skvělé české herečky Zuzany Bydžovské. Už během studia se věnovala i tanci a to především tanci společenskému pod vedením Eduarda Zubáka a Lenky Návorkové a stepu či cloggingu ( Americký step ) pod vedením vícemistra světa a úžasného učitele Marka Chytry. Americkému stepu se věnuje doposud v taneční skupině Klepeto Praha.

Má za sebou vystoupení jak herecké, taneční, pěvecké tak i recitační. Od 7 let jezdila na recitační soutěže kde reprezentovala svou základní školu. A táke se například účastnila recitace poezií Karla Kryla ve slavné hospodě “u Balbínů” takzvaná Balbínka, kde sám Karel Kryl trávil svůj volný čas. Se stejným vystoupením vystoupila i ve Vozovně Žižkov a v divadle Apollo. V divadle Apollo hrála i v alternaci her Ťuk Ťuk a Ticho za paní Širakéšovou s režií Zuzany Bydžovské.

Mimo jiné od 6 do 13 let studovala na Základní umělecké škole v Benátkách nad Jizerou a tam od 13 do 15 let vedla dramatický kroužek na základní škole Husovo náměstí kde spolu se spolužáky hrála a vymyslela 2 krátká představení s názvy “ trpaslík a sedm princezen” a “pohádka tak trochu jinak”. 

Je to umělecká duše každým coulem a jejím snem je předat své zkušenosti dalším malým uměleckým duším.

Matylda Dörnerová

Herectví
IMG_2230.jpeg

Věnuje se divadlu od malička díky tátovi, který má dva alternativní, divadelní spolky a dědovi, který vede ochotnické divadlo. Prošla také mnoha kurzy a semináři o divadle. Například právě studiem HAF a kurzy divadla Na Zábradlí. Ve svém volném čase dělala dramaturgická zpracování známých divadelních her, jako jsou Naši furianti, RUR, Fyzikové apod. a natočila film a pár kratších dokumentů. Mimo divadla a filmu se věnuje politice, botanice, geografii a sportu.

 

Vít Maršálek

kytara, elektrická kytara, baskytara
[VitMarsalek%281%29.png]VitMarsalek.png
 

Působí jako kytarista, producent, aranžér, skladatel a studiový hráč. Studoval jazzovou kytaru na Konzervatoři Jaroslava Ježka, spolupracuje mimo jiné se zpěvákem Adrianem T. Bellem, textařem a scénáristou Markem Blažíčkem, studiem ALUNA a 3bees studio. Kromě strunných nástrojů hraje také na klávesové nástroje a soukromou pedagogickou činnost provozuje již několik let. Rád se věnuje literatuře, filmu a rukodělné kreativní činnosti.

David Coufal

klavír
DAVID-COUFAL_04.jpg

 

 je studentem Pražské konzervatoře, který pochází z Podbezdězí. Na klavír hraje jedenáct let a na varhany devět. Již sedmým rokem je varhaníkem v obcích Katusice, Kováň a příležitostně i v Bělé pod Bezdězem. V roce 2020 vyhrál soutěž Mladoboleslavsko hledá talent. 
Mimo hudbu se věnuje malbě a kresbě obrazů a psaním i čtením literatury.

 

Eliška Matoušová

zpěv, klavír, zobcová flétna

Obrazek1.jpg

Eliška pochází z východních Čech a hudbě se věnuje už od malička. Nyní studuje na Pražské konzervatoři v oborech klavír a klasický zpěv. V  roce 2019 získala 2. cenu v celostátní pěvecké soutěži Karlovarský skřivánek. V ZUŠ se učila i hře na flétnu, housle a chodila do dramatického kroužku. Má ráda sport, přírodu a tanec.

Richard Mašata

sborový zpěv