MgA. Hana Francová

Ochotnické divadlo seniorů 55+,  Kapela seniorů, Klavír, vedení HaFstudia
FHaFstduioAlanPajer037.jpg


Vystudovala Konzervatoř v Praze - obor varhany, ve studiích pokračovala na pražské AMU. Postgraduálně ještě studovala obor cembalo tamtéž.

Již při studiích vystupovala koncertně. Na koncertech, které měla nejen po celé naší republice, ale i v zahraničí (Německo, Holandsko, Kuba...), spolupracovala s řadou významných osobností (Ivan Kusnjer, Štefan Margita, Anna Vršínská, Jana Lewitová - zpěv, Miroslav Kejmar, Zdeněk Šedivý - trubka, Ivan Straus, Jaroslav Svěcený - housle, Daniela Tarabová - Čechová - flétna, Colegium flauto dolce pod vedením Jiřího Kotouče...)

Společně s umělci jiných žánrů pracovala na zajímavých projektech (např. s jazzovou zpěvačkou Janou Koubkovou), v komponovaných pořadech účinkovala i                      s významnými osobnostmi, jako např. Radovanem Lukavským.

Natočila dlouhou řadu skladeb pro Český rozhlas, Českou televizi, film.

V roce 1990 založila První umělecké a rodinné centrum pro děti i dospělé v Praze - HAFSTUDIO.

 

Andrea Šebek Procházková

Zpěv, Herectví

ANDREASEBEKPROCHAZKOVA.jpg

Tato mladá zpěvačka a herečka má již na svém kontě bohatou zkušenost z účinkování
v divadlech, TV seriálech, rádiu, filmu.
V současné době kromě vystupování se svoji kapelou Jagabab také hraje, zpívá a tanci v divadle RockOpera Praha v trilogii Oidipus Tyranus, 7 proti Thebam a Antigona, kde ztvárnila roli věštkyně Hero a v Bardo Thodol v roli zlé bohyně s býčí hlavou a kde v několika rockovych operách působila též jako asistentka režie režiséra Romana Štolpy. Věnuje se také dětskému a loutkovému divadlu propojenému s workshopy výuky malých děti hry na hudební nástroje a celkové hudebnosti, vystupuje jako tanečnice belly dance a tribal fusion a působí jako moderátorka.

 

Jana Hajko

Herectví
JanaHajko.jpg


Herečka, moderátorka, tanečnice
Vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Praze.
 
V průběhu studia  působila v Pidivadle v inscenacích Máchovy hrdličky křik!  a Vlk in fabula. Také v dětském představení Tatínku, ta se ti povedla.. 
Od šesti let se věnuje tanci, zejména pak latinsko-americkým tancům a moderně. Od roku 2011 působí v muzikálu Popelka ve vedlejších a tanečních rolích. Objevila se v televizní pohádce Svatojánský věneček. Zároveň se věnuje výuce dramatických a pohybových lekcí zaměřených především na děti. Začíná se aktivně věnovat dabingu a moderování v rádiu. 
 
 
 

Radka Říhová

Zpěv, Sborový zpěv, Klavír

RadkaRihova.jpg

Zpěvačka, klavíristka, skladatelka, lektorka výuky zpěvu, klavíru, vedení pěveckého sboru.
Narodila se ve Strakonicích roku 1993.
 
Od malička žije ve Štěchovicích u Prahy. V 5 - ti letech  začala navštěvovat  ZUŠ Zbraslav, kde se učila hře na klavír a zpěvu. Na zpěv docházela i soukromně
k nejrůznějším váženým učitelům zpěvu. Od 15- ti let studovala Pražskou konzervatoř, obor Populární zpěv, kde byla jejím kantorem velmi uznávaná jazzová zpěvačka Eva Svobodová.
 
Od ranných let vystupuje na různých kulturních akcích, sólově i s kapelami. Momentálně se prezentuje jako členka hudebního seskupení Cover ladies a můžeme jí také vidět v divadle na Rejdišti ve hře Swingujeme, rejdíme, kde uplatňuje své pěvecké, herecké a taneční dovednosti.
 
Pro Pedagogickou činnost se nadchla  v roce 2011. V HaFstudiu vyučuje od roku 2013.

Jiří Chmela

Kytara, Elektrická kytara, Baskytara

JiriChmela.png
Klasickou a jazzovou kytaru studoval od dětství na ZUŠ. Nyní studuje na konzervatoři Jaroslava Ježka klasickou kytaru. Věnuje se ale i hře na elektrickou kytaru a baskytaru. V různých hudebních uskupeních (dua, tria, kapely) pěstuje rozličné  hudební žánry – funky, jazz, rock. Zkušenosti má i s muzikálem, hrou v  big bandu.  Kromě širokého žánrového záběru v interpretaci se věnuje i pedagogické činnosti.

Tereza Chovítová

Zpěv, Klavír, Flétnička
TerezaChovitova.jpg

Narozena 14.10.1995 v Jindřichově Hradci. Od 9 let studovala na ZUŠ Jindřichův Hradec zpěv a klavír, v roce 2011 odchází studovat do Prahy na Pražskou konzervatoř obor populární zpěv.
Kromě jiných úspěchů získala 1. místo v pěvecké soutěži Zlatý mikrofon, 1. cenu poroty v taktéž pěvecké soutěži Jihočeský vrabčák a 3. místo v autorsko-interpretační soutěži Folkový kvítek.
Hraje na několik hudebních nástrojů – klavír, kytaru, saxofon, flétny, bubny a další.
V současné době působí jako hlasová poradkyně několika sborů, píše vlastní autorskou hudbu a hudební aranže, vytváří a nahrává klávesové podklady pro řadu kapel. Sama má vlastní kapelu Hairy Groupies, se kterou celoročně koncertuje v klubech i na festivalech a připravují se na 1. studiové album. Dále zpívá s dvěma Big Bandy a podílí se na spoustě různorodých hudebních projektů, např. The Wall Filipa Benešovského, Hard Rock Džem, konaný jednou až dvakrát měsíčně v klubu Chapeau Rouge a dalších.
 

Ondřej Bezvoda

Kytara

Narodil se 15.2.1994 v Jaroměři. Na kytaru hraje od svých dvanácti let.  Vystudoval stavbu strunných hudebních nástrojů na  Střední uměleckoprůmyslové škole hudebních nástrojů v Hradci Králové . V současné době studuje na  Mezinárodní  konzervatoři  Praha  elektrickou kytaru.
Působí v kapele Whatrock kde se podílí na autorské tvorbě.

Anna Maňhalová

Housle

AnickaManhalova.jpg foto Morris Media
 
Svou hudební cestu zahájila v šesti letech v HaFstudiu. Od osmi let studuje hru na housle, nejprve na ZUŠ, poté jako hlavní obor na Gymnáziu a Hudební škole hl. m. Prahy, kde studovala mj. u uznávané pedagožky Evy Bublové. Během studia se účastnila řady kurzů a masterclassů (Joshua Epstein, Ida Haendel aj.) a oblíbila si komorní a orchestrální hru (dvakrát vybrána pro orchestrální turné po SAE). 
Zaměřuje se především na klasickou hudbu, ale má zkušenosti i z jiných oblastí (např. folkové CD, roční spolupráce s židovským world-music orchestrem).
Vystřídání mnoha pedagogů s velmi odlišnými přístupy ji inspirovalo ke studiu houslové metodiky a zformování vlastního způsobu výuky, který se od počátku soustředí na krásu zvuku, prožitek z hudby a společné hraní. Jejím cílem je naučit žáka, jak se učit sám. Vede ho proto k samostatnému uvažování a k návykům efektivního cvičení.
V současné době studuje anglický a český jazyk na pedagogické fakultě UK. Při studiu se věnuje hlídání malých dětí a houslové výuce těch větších, včetně dospělých.
 

Marek Žežulka

Bicí nástroje


Víc než 10 let vyučuje hru na bicí nástroje, především soukromě.
Má dlouholetou praxi ve hře na bicí nástroje s mnohými známými soubory, jako Arakain, Divokej Bill, Visací zámek, Tři sestry, Čechomor.... Spolupracoval
s významnými umělci, například Ondřejem Soukupem, Lucií Bílou, Karlem Gottem, Petrem Kolářem.
Lekce si domlouvejte přímo s Markem: marek.studio@seznam.cz