Květinový ateliér


je postaven na principu zakázkového květinářství. Probíhají zde kurzy aranžování květin, ale můžete si u nás také objednávat kytice a květinové dekorace pro nejrůznější příležitosti. Nemáme pevně stanovenou otevírací dobu. K dispozici jsme denně na tel: 775 276 956 .
Při složitějších objednávkách doporučujeme použít emailovou adresu:
eliskacerna@volny.cz14040097_1579185922384365_8418506234005757030_n.jpg

 


 
 


 

 

Opravdová samoobsluha!
Pokud máte chuť sami si uvázat kytici, přijďte! Budete mít k dispozici všechno potřebné.  Zaplatíte jen použitý materiál.
Jen nám dejte vědět dopředu.
 

 

 

Květinové kurzy

Zábavná forma výuky aranžování květin  probíhá ve dvouhodinových kurzech určených pro děti od 10 let i pro dospělé. Budeme vázat kytice, vytvářet aranžmá na stůl i věnečky a věnce na dveře. Naučíme se květiny nejen poznávat, ale i jim rozumět. Víme, že práce s přírodním materiálem nabízí obrovské možnosti kreativní zábavy. Každý si navíc výsledek své práce odnáší domů, a může se tak pochlubit, nebo květinovou dekoraci využít jako krásný dárek.

Cena za kurz (90 minut):
Děti: 350,- Kč
Dospělí: 580,- Kč
 
Termíny:
Nemáme pevně stanovené termíny kurzů. Záleží na oboustranné domluvě.

Dle dohody se můžeme věnovat zájemcům individuálně, případně pomoci
s vytvořením kytic či dekorací např. pro plánovanou rodinnou oslavu.

Na přání pořádáme kurzy privátní (květinové workshopy pro firemní
večírky, rozlučky se svobodou atd.).

Pro větší počet zájemců realizujeme květinové workshopy  i přímo ve školách, v prostorách  firem nebo jako doprovodný program v rámci jiné kulturní nebo volnočasové akce. Cena workshopu je pak závislá na požadavcích klienta a na předpokládaném počtu účastníků. V tomto oboru máme mnohaleté zkušenosti.
I hodně neobvyklá zadání jsou pro nás výzvou a umíme je zrealizovat. Pobavit, nadchnout a probudit kreativitu i v těch, kteří to nečekají.