ZPÍVÁNKY 0,5 - 1,5 ROK

cena: 3000/1700,- Kč školní rok/semestr délka: 1 h týdně

 
termín dle dohody s lektorkou -    Andrea Šebek Procházková - haf@hafstudio.cz
 

Již během prvních deseti dnů po porodu zmizí zbytek plodové vody ze středního ucha novorozence. Do těchto deseti dnů je jeho sluch podobný tomu, jak slyšelo v děloze u maminky. Perfektně vnímá pro něj příjemné zvuky.
Výzkumy dokázaly, že písně, které matka zpívala během těhotenství, dítě preferuje i po narození. Je proto velmi vhodné pokračovat se zpíváním. Rozvíjíme tak dále základy dané před jeho narozením.
Program v tomto kroužku je samozřejmě vhodný nejen pro pokročilé maminky, které začaly se zpěvem již v těhotenství. Zpěv je všeobecně považován za obohacující pro každého bez rozdílu věku. Čím dříve začnete, tím lépe! Jestliže maminka umožní svému děťátku vnímat zpěv a zpívat již na startu života, je to ideální! Do tohoto kroužku přicházejí maminky s miminky, aniž by předtím docházely již v těhotenství. Se zpěvem není nikdy pozdě začít a platí to i zde.
Čas, který  stráví zpívající, klidná a spokojená maminka se svým děťátkem, které si dokáže též již broukat první tóny, bude navždy patřit k nejkrásnějším, nezapomenutelným, společným chvílím.
Maminky, dětičky, zpívejte, život vám zkrásní a bude veselejší!

PřihlásitZPÍVÁNKY 1,5 - 2,5 ROK
 

cena: 3000/1700,- Kč školní rok/semestr délka: 1 h týdně


středa 15,00 - 15,45   Andrea Šebek Procházková-  haf@hafstudio.cz
 

Mezi prvním a druhým rokem života již dítě, kterému se zpívá, zná spoustu písniček. Začínají první pokusy, kdy se děťátko připojuje ke zpívající mamince. Pokud se mu umožní písničky poslouchat, střádá v sobě tento repertoár, aniž byste měli tušení. Přijde den, kdy se projeví nahlas a překvapí vás, kolik umí písniček. Je to velmi podobné jako se slovní zásobou. Dítě stále poslouchá, co povídáte a jednoho dne zkrátka promluví.
Zpěv je všeobecně považován za obohacující pro každého bez rozdílu věku. Čím dříve začnete, tím lépe, ale nikdy není pozdě! Přidáváme rytmické hry, tanečky, říkadla, nechybí  poslech hudby a relaxace. Čas, který  stráví zpívající, klidná a spokojená maminka se svým děťátkem, bude navždy patřit k nejkrásnějším, nezapomenutelným, společným chvílím.
Maminky, dětičky, zpívejte, život vám zkrásní a bude veselejší!
Přihlásit